بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور پویا جهش -بزرگترین بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور
تماس

شما می توانید شماره موبایل عطاری های کشور را بصورت آنلاین خرید و دانلود نمایید.

شامل : آدرس دقیق – نام صنف – شماره موبایل – تلفن ثابت – نام شهر و استان – نام مدیریت

آخرین بروزرسانی شماره موبایل ها آذر ماه ۱۴۰۱

تعداد ۱۵ هزار مورد موبایل

قیمت این بانک شماره موبایل ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد

اطلاعات عطاری های کشور

اطلاعات عطاری های کشور

امروزه پیشرفت بسیار خوبی در علم پزشکی و دارویی انجام گردیده است و بسیاری از افراد به دلایل مختلف سعی می کنند از داروهای گیاهی بجای داروهای شیمیایی استفاده کنند و تاثیر بسزایی نیز در درمان برخی از بیماری نیز داشته است. مصرف دمنوش ها و گیاهان دارویی برای بدن مفید است و سلامت ما را به همراه خواهد داشت.

طی سال‌های اخیر کار عطاری ها رونق بسیار زیادی پیدا کرده و مردم روز به روز در حال استفاده بیشتر و گرایش به سمت طب سنتی هستند و مصرف دمنوش ها را اغلب در لیست نوشیدن های روزانه شان قرار می دهند تا جایی که در تهران عطاری های بسیار زیادی به صورت فعال مشغول به کار هستند.

آیا تا به حال با این مورد روبرو شده اید که به دنبال یک گیاه دارویی باشید اما در عطاری شهر خود آن را پیدا نکنید؟ در چنین شرایطی اگر شما فهرست عطاری های کشور به همراه شماره تلفن عطاری های کشور را داشته باشید به راحتی میتوانید گیاه دارویی مورد نظرتان را پیدا کنید و سفارشتان را در عطاری ثبت نمایید.

یکی از بانک های اطلاعاتی که در pjahesh24.ir وجود دارد به بانک اطلاعات عطاری های کشور اختصاص داشته است. شما در این بانک اطلاعاتی می توانید لیست عطاری های کشور را با مشخصات کامل دریافت نمایید و برای تبلیغات به روش های مختلفی از آن ها استفاده کنید.

فرض کنید که شما اقلامی را به صورت عمده میفروشید که تنها مورد نیاز عطاری های سراسر کشور می باشد و توسط عطاری ها بفروش می رسد؛ قطعا اگر شما تبلیغات تان را برای همه ی مردم ارسال کنید درصد زیادی به مشتری برای شما تبدیل نخواهند شد اما با داشتن لیست عطاری های کشور و شماره تلفن عطاری های کشور می توانید از تبلیغات پیامکی برای تبلیغ محصولاتتان استفاده کنید که نتیجه ی بهتر و موثرتری را به شما ارائه خواهد داد.

در کنار آن شما با داشتن آدرس عطاری های کشور می توانید از بازاریابی حضوری نیز استفاده کنید. مثلا شما می خواهید بازاریاب خود را به شهرهای مختلف بفرستید تا با حضور در عطاری های کشور تبلیغ شما را انجام بدهد قطعا اگر لیست عطاری های کشور را همراه با شماره تلفن و ادرس در اختیار بازاریاب قرار بدهید راحت تر میتواند تبلیغ را انجام بدهد و نیازی به صرف زمان برای پیدا کردن هر آدرس وجود ندارد.

بانک اطلاعاتی عطاری های کشور

در این بانک شما می توانید به اطلاعات عطاری های کشور دسترسی داشته باشید که شامل فهرست عطاری های کشور با جزئیات می باشد. با کلیک بر روی بانک اطلاعاتی عطاری کشور از جزئیات آن نظیر تاریخ آپدیت، نوع فایل، تعداد اطلاعات، وضعیت پشتیبانی و بروزرسانی، مشخصات فایل و نحوه ارسال اگاهی خواهید داشت.

توجه داشته باشید که بانک های اطلاعات مشاغل از جمله اطلاعات عطاری های کشور با هزینه ی تقریبا اندکی در اختیار شما قرار می گیرد و از بروزرسانی خودکار بهره مند هستند یعنی اگر پس از خریداری بانک اطلاعاتی مورد نظر شما، آپدیت و بروزرسانی جدیدی برای بانک خریداری شده توسط pjahesh24.ir ارائه گردید به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تضمین پشتیبانی از دیگر مواردیست که شما با خریداری بانک های اطلاعاتی از آن بهره مند شده اید یعنی تمامی محصولات بصورت ۲۴ ساعته به واسطه تماس تلفنی و ارسال تیکت شامل پشتیبانی می شوند‌ همچنین گارانتی کیفیت سبب شده تا شما با خیال راحت تر و آسوده برای خرید بانک مشاغل اقدام کنید؛ تمامی اطلاعاتی که در این پکیج ها درج می شود به واسطه مجموعه تخصصی و حرفه‌ای pjahesh24.ir آماده شده است. شما باید از مراجعی برای خرید بانک اطلاعاتی استفاده نمایید که اطلاعات صحیح و واقعی را در اختیار شما قرار می دهند که برای شما کاربردی باشد. مثلا شما در بانک اطلاعاتی عطاری های کشور با فهرست عطاری های کشور روبرو خواهید شد که شامل شماره تلفن عطاری های کشور و آدرس انهاست.

در مرجع اطلاعات مشاغل کشور شما با چندین گزینه مختلف روبرو خواهید بود که شامل بانک اطلاعات مشاغل، بانک موبایل مشاغل و بانک مشاغل استان ها میباشد. اگر به بانک اطلاعات مشاغل در کل کشور نیاز دارید کافیست که مشاغل مورد نظرتان را از بانک اطلاعات مشاغل انتخاب کرده و با کلیک بر روی آن نسبت به خریداری و دریافت جزئیات اقدام کنید. در صورتی که یک استان خاص و شهر ویژه مورد نظر شماست باید بانک مشاغل استان ها را انتخاب کنید مثلاً اگر میخواهید لیست عطار های موجود در استان فارس را به دست بیاورید از بانک اطلاعات مشاغل استان فارس استفاده نمایید.

گزینه دیگری که بسیار کاربردی و رایج میباشد بانک موبایل مشاغل است؛ در این قسمت شما می توانید شماره موبایل مشاغل را در اختیار داشته باشید مثلاً یکی از این پکیج ها به شماره تلفن عطاری های کشور اختصاص دارد که این امکان را به شما می‌دهد تا برای تبلیغات پیامکی از این شماره تماس ها استفاده کنید یا حتی بازاریابی تلفنی تان را به این واسطه انجام بدهید اما اگر تصمیم به انجام بازاریابی حضوری دارید باید آدرس عطاری های کشور را داشته باشید.

 استفاده از پیامک های تبلیغاتی و کاربرد آن

روزانه شما پیام های تبلیغاتی بسیاری را دریافت می‌کنید که معمولاً اکثر آن ها ارتباطی با شما ندارند و نمی توان از آنها به عنوان یک پیام تبلیغاتی موثر یاد کرد؛ گاهی آنقدر حجم این پیام ها زیاد می شود که ما سریعاً پس از مشاهده پیام آن را حذف میکنیم و نادیده گرفته می شوند و تاثیری برای ما نداشته باشد اما در مقابل پیام هایی وجود دارد که به صورت حرفه ای نوشته می شوند و مخاطب به محض دیدن آنها سریعاً جذب میشود و کنجکاو خواهد شد که اطلاعات بیشتری در خصوص آن بدست بیاورد؛ فرض کنید شما خسته از محل کار به منزل آمده‌اید و با پیام تبلیغاتی جذاب و با تخفیف ویژه غذاهای دریایی روبرو شده اید قطعا تمایل شما برای سفارش غذا در این شرایط افزایش می یابد و اگر با غذای باکیفیت روبرو شوید بعدها مجدد سفارش تان را تکرار خواهید کرد.

یکی از دغدغه‌های مهمی که صاحبان کسب و کار برای ارسال پیامهای تبلیغاتی با آن روبرو می‌شوند نحوه ارسال پیام به صورت تاثیر گذار است؛ آنها می‌خواهند بدانند که چگونه می‌توانند یک پیام تبلیغاتی تاثیر گذار را ارسال کنند یا نحوه نوشتن یک پیام تبلیغاتی جذاب و اصولی چگونه است؟

زمانی که می خواهید متن تبلیغاتی بنویسید حتماً اطلاعاتی را در آن درج کنید تا مشتریان در صورت تمایل بتوانند با شما در ارتباط باشند که در این رابطه قرار دادن لینک پیج اینستاگرام یا آدرس وبسایت می تواند کمک بسیار زیادی داشته باشد البته آدرس و شماره تماس هم جزء موارد ضروری به شمار می رود و اعتبار شما را بیشتر خواهد کرد و افراد آسانتر به شما دسترسی خواهند داشت.

آنچه که سبب می شود تا شما با دیگر رقبایتان متمایز باشید و به خوبی دیده شوید بحث خلاقیت است؛ در واقع افراد خلاق خود را بهتر از دیگران در مقابل مخاطب نشان میدهند ؛ سعی کنید کلماتی را به کار ببرید که در مخاطب شما تاثیر جدی ایجاد کند و پیام های ارسالی به منظور ایجاد اعتماد مشتریان بر اساس الگوهای رفتاری آنها شخصی سازی گردد؛ حتی میتوانید مواردی مثل مسابقه و نظرسنجی را در پیام تبلیغاتی تان استفاده کنید.

اگر می خواهید مخاطب مشتاق تر شود حتماً پیشنهاد های جذاب را فراموش نکنید و امتیازی را در آن قرار بدهید تا جنبه تبلیغاتی پیام در کنار امتیاز توجه مخاطب را به خود جلب کند؛ یکی از رایج‌ترین آنها کد تخفیف است یا سرویس رایگان که مخاطب را درگیر خواهد کرد و البته منجر به اشتراک‌گذاری آن با مخاطبان دیگر هم خواهد شد.

از متن های مبهم استفاده نکنید و به کار بردن کلمات تخصصی جز سردرگمی برای مخاطب هیچ چیز را به همراه ندارد. یک پیام تبلیغاتی موثر پیامی است که اثرات واضح و روشن باشد و نوشتار آن به صورت ساده و روان انجام شد. البته غلط املائ در متن پیام نیز خوشایند نبوده و میتواند منظور شما را به صورت صحیح به مخاطب ارائه نکند.مثلا در ارسال پیام تبلیغاتی به فهرست عطاری های کشور نوشتن کلمه روزماری جلوه خوشایندی ندارد و حتما باید به صورت صحیح (رزماری ) نوشته شود.

بانک اطلاعات مشاغل به شما کمک می کند تا اطلاعات کاملی از مشاغل گوناگون به‌دست بیاورید و در مرجع pjahesh24.ir آرشیو کامل از مشاغل گوناگون کشور برای شما در نظر گرفته شده است که به راحتی می توانید از آنها استفاده نمایید.

 تبلیغات هدفمند به واسطه بانک اطلاعات مشاغل

یکی از مواردی که شما امروزه به آن نیاز جدی داشته اید بازاریابی است که حتماً باید با یک برنامه هوشمند استراتژیک پیش برود تا به موفقیت برسد در غیر این صورت هیچ تأثیر مثبتی را به دنبال ندارد. اگر بازاریابی به این شیوه برای تبلیغ کسب و کار صورت بگیرد به موفقیت در تجارت می‌انجامد.

اولین اقدامی که شما را موفق به کسب و کار پر سود می نماید شناسایی مخاطبان هدف است؛ به بیانی ساده تر باید بتوانید بانک اطلاعات مشتریان را به صورت دقیق در اختیار داشته باشید و پس از آن با انجام یک آنالیز و بررسی اقدام به ارسال پیامک های تبلیغاتی کنید. خرید بانک اطلاعات اصناف از جمله اطلاعات عطاری های کشور شامل موارد مختلفی می باشد که می توانیم به شماره تلفن عطاری های کشور و آدرس عطاری های کشور به همراه نام و نام خانوادگی، مدیر صنف، آدرس ایمیل، کد پستی و غیره اشاره کرد.

زمانی که شما فهرست عطاری های کشور به همراه مشخصات را در اختیار داشته باشید و به صورت کلی بانک اطلاعات مشاغل در اختیار شما قرار گرفته باشد می توانید یک بازاریابی موفق و تبلیغات هدفمند را آغاز کنید.

سایت پویا جهش بانک بزرگی می باشد که بر اساس مشاغل مختلف و صنف های گوناگون دسته بندی گردیده و هرکسی در هر صنفی که قصد تبلیغ داشته باشد می‌تواند نسبت به خریداری بانک اطلاعات اصناف مورد نیاز اقدام کند و به صورت اس ام اس و پیامک تبلیغاتی معمولاً از آن استفاده می شود.

مزایای استفاده از بانک اطلاعات مشاغل

استفاده از بانک اطلاعات اصناف و بانک اطلاعات مشاغل مزیت‌های پیش شماره داشته است که از اصلی ترین آن ها می توان به صرفه جویی در زمان برای انجام پیامهای تبلیغاتی اشاره کرد.

صاحبان مشاغل و تولیدات به واسطه این اطلاعات می توانند تبلیغات موثر را شروع کنند و با مشتریان و مخاطبانشان در ارتباط باشند و زمینه‌ای برای رشد کسب و کار و رسیدن به مشتریان بیشتری را برای خود فراهم نمایند.

در کنار استفاده از پیامک تبلیغاتی می توان از بازاریابی تلفنی هم استفاده کرد؛ مثلاً شما با استفاده از شماره تلفن عطاری های کشور و اسامی عطاری های کشور از این روش کم هزینه برای جذب مشتری استفاده کنید.

اگر به صورت عملی و صحیح از بازاریابی تلفنی استفاده شود کمک بسیار زیادی را به مدیران خواهد کرد و برای معرفی برخی از صنایع و محصولات بسیار مفید است اما متاسفانه گاهی برخی از بازاریاب های تلفنی در شرکت ها و اداره ها به صورت غلط از این روش استفاده می‌کنند که با اشتیاق مدیران و کارشناسان بازاریابی و فروش روبرو نخواهد شد.

در هر صورت برای اینکه بتوانید کسب و کارتان را به موفقیت برسانید نیاز است که تبلیغات را در اولویت کاریتان قرار بدهید.

نمونه ای از این اطلاعات در زیر برای شما درج شده و لازم به ذکر است در نمونه شماره ها قرار داده نشده است ولی در فایل نهایی اطلاعات و شماره ها بصورت کامل موجود می باشد

شهرستان نام   صنف نام   فروشگاه نام    متصدی آدرس
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عرقیات سنتی سبلان محمدحسین جمشیدی تبریزخ حجتی خ استادجعفری جنب مسجدمعجزه گر
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری شبنم  داوود صدیق بیرق تبریزآخرخ صائب جنب ک شهیدتندرو
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری شبنم  داوود صدیق بیرق تبریزآخرخ صائب جنب ک شهیدتندرو
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری لله بیگی  پدرام لله بیگی تبریزراسته بازارقدیم جنب بانک ملی پ۳۳
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری میرزائی  حسین میرزائی چمن زمین تبریزراسته بازارقدیم جنب تیمچه ملک
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری یوسف غفاری  یوسف غفاری تبریزراسته بازارقدیم دالان خونی
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری مهاجرپور  مهدی مهاجرپور تبریزراسته بازارقدیم دالان خونی
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری یادحق  سعید یادحق تبریزراسته بازارقدیم دالان خونی
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری غفاری  مصطفی غفاری تبریزراسته بازارقدیم دالان خونی پ۱۰
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری تبریز  سجاد یادحق تبریزراسته بازارقدیم دالان خونی پ۳۴
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری ابراهیمی  محمدرضا سلامت ابراهیمی تبریزبازارچه شتربان پ۱۷۳
تبریز عطاری و داروهای گیاهی داروی گیاهی شفا  حسین صلح کننده سردرود تبریزشهرجدیدسهندفازیک محله سه بهارستان۱۲پ۱۷
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری مهر  علی اسداله زاده علی مددی تبریزاول خ قدس ازطرف منجم پ۷۴
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری سینا  بهرام حمامچی نو خیابان نصف راه بطرف چهارراه لاله جنب قنادی تبریزی
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری سبلان  شهرود زارع گله خانه تبریز خ شهید منتظری نرسیده به میدان سجادیه
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری زرین نشان مسعود زرین نشان اقدس تبریزچهارراه مارالان به طرف سجادیهچهارسوق
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری گل دارو عیسی مسروری خیابان آبادانی مسکن بعدازکوچه اسلامی پلاک۲۶
تبریز عطاری و داروهای گیاهی گیاه درمانی کوثر  محمدحسن شیرزه حق تبریزچهارراه ابوریحان اول خ سعدی
تبریز عطاری و داروهای گیاهی گیاهان داروئی طبیب  رشید جباری تبریزخ ابوریحان پایین تراز سه راهی پاستور
سردرود عطاری و داروهای گیاهی عطاری ابن سینا  میرباقر حسینی خسروشهر اول خ طالقانی
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری نوش آفرین  غلامعلی انوری عنصرودی تبریزشهرجدیدسهندفازیک محله۳پاساژولیعصرجنب لوسترخانه هنرپ۳۳
تبریز عطاری و داروهای گیاهی سیدعطار  سیدرضی نامی حسینی تبریزشریعت شمالی کوچه ستخانه قدیم
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری لاریس  بهزاد معماری تبریزاول خ حافظ سه راهی باغشمال جنب لواش پز
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری سبلان  شهرود زارع گله خانه تبریزخ مارالان نرسیده به م سجادیه
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری شفا  مهرداد هادی اسفنگره تبریزخ منتظری بالاترازچهارراه مارالان نرسیده به چهارسوق جنب کوچه نصر
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عرقیات گیاهی گلچین  احد بهتاش جودی خیابان زعفرانیه ایستگاه مسجدنرسیده به مرکزخریدزعفرانیه
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری معینیان  طیبه دستگرقوجا تبریزخ منجم مقابل مسجدقره داش
تبریز عطاری و داروهای گیاهی صنایع چوبی عطاری  مجید عطاری آباد تبریزخ قدس جنب مسجدآل محمد
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری نور  منوچهر مخموری تبریز چایکنار بالاتر از بیمه تامین اجتماعی پ۴۶۸
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری نوش آفرین  غلامعلی انوری عنصرودی تبریزشهرجدیدسهندفازیک پاساژولیعصرپ۳
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری بعثت  علی وطن مهر سه راه توکلی اول شاه آباد ، جنب ساختمان غذاخوری قصرزیبا
تبریز عطاری و داروهای گیاهی گیاه درمانی شفابخش  صابر شالچی خیابان طالقانی روبروی ساختمان کلینیک مادر
اذرشهر               عطاری و داروهای گیاهی معرق کاری سپیدار  سهیلا حقی آذرشهرخ امام مقابل ترمینال سرای المهدی
بستان اباد عطاری و داروهای گیاهی عطاری رضا  رضا مردی بچه آباد بستان آباد خ امام بالاترازبانک تجارت
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری وعرقیاتی شفا  علی کبیری تبریزولیعصرفلکه پروین اعتصامی جنب قنادی پاک
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عرقیات شفا  علی کبیری تبریز ولیعصر انتهای خ شهریار مقابل مدرسه ازادگان
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری رضا  رقیه سیدسجادی تبریزسه راه امین مقابل پارکینگ امت جنب ک دکترنوایی
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری چهارفصل  خلیل منجی تبریزخ شمس تبریزی چهارراه حقیقت بانک صادرات
تبریز عطاری و داروهای گیاهی خدمات گیاهی درمانی عطاری  محمدرضا رستمی آزمند تبریزخ بهارمقابل بیمارستان اسدآبادی
اصفهان عطاری و داروهای گیاهی عطاری ثامن الحجج بهدخت بهدخت ثابت راسخ اصفهان خ هزارجریب کوی بهار بازارچه مسجدالرسول
اصفهان عطاری و داروهای گیاهی عطاری جالینوس پیمان پیمان داودی میرزاتقی اصفهان سه راه ملک شهر خ مطهری خ مفتح جنب بانک سپه
اصفهان عطاری و داروهای گیاهی عطاری خیام بابک بابک کبیری اصفهان بهارستان محله ۵ بازارچه فردوس
فلاورجان عطاری و داروهای گیاهی عطاری هلسی زهرا کرباسی شهر فلاورجان بخش زازران خیابان اصلی تقاطع سوم جنب پاساژ محمد
فلاورجان عطاری و داروهای گیاهی عطاری طب صادق  زهرا کرباسی پیربکران روبروی اورژانس
نطنز عطاری و داروهای گیاهی عطاری شفا  امین کریمیان خیابان امام خمینی ، بازار راسته
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری گل مریم  محسن سعیدزاده بایقوت خیابان طالقانی نرسیده به چهارراه بهشتی نبش کوچه مقدم عطاری گل مریم
اراک عطاری و داروهای گیاهی عطاری کیان  فاطمه امیدی اراک خ قنات ناصری جنب جویبار۵
اراک عطاری و داروهای گیاهی عطاری مهدی  عباس صداقت نیا اراک خ ایت اله سعیدی مقابل مسجد محمودیه ک مسلم ابن عقیل
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری سرالشفاء  حسین قاعدی اسگوئی تبریزخ آخونی خ شریفی یک مترمانده به شریفی دو
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری دارالشفا  محمد محمدزاده فاضلی تبریزخ آخونی ابتدای۱۸متری شیرینی مقابل قنادیطوبی
اذرشهر               عطاری و داروهای گیاهی عطاری شمس  شهاب الدین معصومی آذرشهر خ امام راسته بازار امام
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عرقیات کیمیا  محمود اکبرزاده لاله تبریزخ سالاری سه راهی ابوریحان
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری درمان  مقصود پاشائی کلجاهی تبریزخ سالاری مقابل حمام زیبا
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری حجری  امبرحسین حجری خیابان دارائی دوم روبروی مسجدصاحب الامرمجتمع تجاری صاحب الامرفاز۲پلاک۸۶
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری میخک  وحید اکبری شهرک رشدیه ورودی هشتم طبقه زیرزمین پوشاک سون
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عرقیات گیاهی گلفام  سعید شکر گزار سراب شهرک صنعتی سبلان ۲۰
تبریز عطاری و داروهای گیاهی دارو گیاهی جالینوس  علی اشگ ریز تبریزخ امام ایستگاه تپلی باغ مقابل خ شهیدجدیری
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری معینیان  طیبه دستگرقوجا تبریزخ منجم مقابل مسجدقره داش
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری روناس  پیام غلام پوربناب تبریزخ امام ایستگاه بالاحمام
تبریز عطاری و داروهای گیاهی گیاهان داروئی علاج  غفور پورعباس بلویردی تبریزخ امام ایستگاه بالاحمام
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عرقیجات سنتی تبریز  نصیر یوسفی بختیار تبریزچهارراه طالقانی بالاترازپاستورجدید
تبریز عطاری و داروهای گیاهی داروگیاهی کیمیا طب  پری ناز رضاپور جاویدان خیابان ابوریحان قبل از خیابان پاستور روبروی ساختمان بانک کشاورزی
اراک عطاری و داروهای گیاهی عطاری یاس  مهرداد قمشلویی شراهی اراک خ رنگرزها چهارراه داوران
اراک عطاری و داروهای گیاهی گیاه درمانی کیمیا  محمد عبدی  ۱ اراک خ مشهد خ رنگرزان م قرآن
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاریزعفرانچی  محمدحسین زعفرانچی بکر تبریزخ بهارجنب ک میرستار
تبریز عطاری و داروهای گیاهی صنایع چوبی عطاری  مجید عطاری آباد تبریزخ قدس جنب مسجدآل محمد
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری بعثت  علی اکبر آصف شایان تبریزخ قدس جنب مسجدحاج احمدمقابل دربندباغ
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری رفاه محمود صبری تبریزچهارراه لاله فروشگاه زفاه
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری معینیان  طیبه دستگرقوجا تبریزخ منجم مقابل مسجدقره داش
میانه عطاری و داروهای گیاهی گیاهان داروئی ولیعصر  فرج اله رمضانی میانه پایین ترازمیدان آزادی به طرف میدان نمازجنب بتنی قزوینی
میانه عطاری و داروهای گیاهی عطاری مسلمی  محمدعلی مسلمی میانه خ امام خمینی مقابل بازارجنب ک امامزاده اسماعیل
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عرقیجات گیاهی مهدی پور  محمدباقر مهدی پور فردآخوندی خیابان طالقانی بعد از ساختمان مسجد عربلر
تبریز عطاری و داروهای گیاهی گیاه درمانی ارجمند  جعفر ارجمندخطیبی تبریزخ فجرمقابل دکترفتحی
هادیشهر – آذربایجانشرقی عطاری و داروهای گیاهی داروگیاهی فرشاد  فرشاد شاگردی خیابان امام خمینی روبروی ساختمان سپاه
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری طبیعت  علی بنی سلیمان خیابان شمس تبریزی روبروی ساختمان تالار شمس
تبریز عطاری و داروهای گیاهی داروگیاهی شفابخش  فیروز  برنجیان علی آبادی  خیابان طالقانی بعد از چهارراه بهشتی جنب کوچه خانلار 
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری حاجی سقطچی سعید اسماعیل یان خیابانی خیابان جمهوری بازار صادقیه جنب سرای دودری پلاک ۴۹ 
تبریز عطاری و داروهای گیاهی داروگیاهی شفابخش  فیروز برنجیان علی آبادی خیابان طالقانی بعد از چهارراه بهشتی جنب کوچه خانلار
اراک عطاری و داروهای گیاهی عطاری مهدی  صفرعلی جعفرخانی اراک خ انوری شمالی جنب بن بست امیر
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری آذربایجان  عباس باقری گله خانه تبریزخ جمهوری میدان نمازاول راسته کوچه
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری سرالشفا  کاظم کیانی دغدغان تبریزخ توکلی جنب مسجد
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری ابن سینا  علیرضا هاشمی عبقری تبریزخ شهیدقره باغی سه راه بهشتی
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری شقایق  اصغر بابائی تبریزخ شهیدقره باغی سه راه بهشتی
سراب عطاری و داروهای گیاهی عرقیات گیاهی گلفام  سعید شکر گزار سراب شهرک صنعتی سبلان ۲۰
سراب عطاری و داروهای گیاهی عطاری مقدم پور  حسین مقدم پور سراب بازارحیدرخانه
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری ابن سینا  رضا مکرمی وند تبریزساختمان سنگی انتهای ابوذرپشت کلانتری اول الهیه جدید
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری شفا  مهرداد هادی اسفنکره تبریزخ منتظری بالاترازچهارراه مارالان نرسیده به چهارسوق جنب ک نصرمقابل بستنی سال
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری حاجی سقطچی  سعید اسماعیل یان خیابانی راسته بازارقدیم روبروی دالان خونی جنب طناب صادقی پلاک۴۹
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری یزدان  مهدی یزدان معین خیابان دارایی اول نرسیده به صاحب الامرجنب مسجدمطهری، پلاک ۳۵
تبریز عطاری و داروهای گیاهی عطاری وگیاه درمانی حکیم  محمد نعمت زاده بعد از پل توانیر، انتهای خیابان عباسی-جنب ایستگاه نان ماشینی
اراک عطاری و داروهای گیاهی عرقیات شمس  سید محمدابراهیم شمس الضحی اراک خ شهید بهشتی مقابل پاساژ جلالی
اراک عطاری و داروهای گیاهی عرقیات شادن  مصطفی نجمی اراک خ شهید بهشتی مقابل پاساژ طبائیان
اراک عطاری و داروهای گیاهی عرقیات شادن  حسین نجمی اراک خ شهید بهشتی مقابل موزه چهار فصل
اراک عطاری و داروهای گیاهی گیاهان داروئی رازی  عباس محمودی اراک خ شهیدبهشتی ابتدای ک گردو
اراک عطاری و داروهای گیاهی عطاری حکیم بوعلی  امیر اسلام پور اراک خ امام خ آموزش وپرورش مقابل پاساژستاره
کلمات کلیدی: , ,

ديدگاه خود را بيان کنيد