بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور پویا جهش -بزرگترین بانک اطلاعات اصناف و مشاغل کشور
تماس

شما می توانید بانک اطلاعات فروشندگان لوازم الکتریکی کشور را بصورت آنلاین خرید و دانلود نمایید.

آخرین بروزرسانی شماره موبایل ها آذر ماه ۱۴۰۲

تعداد ۴۰ هزار مورد موبایل الکتریکی کل کشور

قیمت این بانک شماره موبایل ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد

اطلاعات الکتریکی ها

بروزترین لیست و اطلاعات الکتریکی های کشور

با تهیه این پکیج ، تبلیغات هدفمند خود را برای اطلاعات الکتریکی های کشور شروع کنید . تیم جمع آوری اطلاعات سایت pjahesh24.ir تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا بتوانیم اطلاعات دقیقی را جمع آوری کرده و در دسترس شما قرار دهیم . با تهیه این پکیج از روش های تبلیغاتی بازاریابی پیامکی ، تلفنی و یا حضوری می توانید استفاده کنید .

چرا باید تبلیغات کنیم؟ کسب و کار ما شناخته شده است و جز قدیمی ها هستیم. ما فروش خوبی داریم و نیازی به تبلیغ نداریم. در سایت ما قابلیت های متعددی وجود دارد و نیازی نیست برای آن تبلیغ کنیم چرا که کم کم خود به بازدید بالای خواهد رسید. حتما تاکنون با دیدگاه های فوق روبرو شده اید و برایتان این سوال به وجود آمده که آیا واقعاً آنها درست هستند؟ آیا میتوان بدون تبلیغ موفق شد؟

این موضوع را به خاطر داشته باشید که هیچ کسب و کاری تا زمانی که تبلیغات موثر و کارآمدی را از روش های مختلف برای خود در نظر نگیرد نمی تواند به موفقیت برسد؛ امروزه تبلیغات به شیوه های بسیار متنوعی فراهم شده تا هر فردی با توجه به کسب و کار خود بتواند برای انتخاب تبلیغ اقدام نماید. تبلیغات به دلایل مختلفی انجام می شود و مزیت های بی نظیری دارد که می توان از اصلی ترین آنها به جذب مشتریان جدید، رشد کسب و کار و افزایش فروش اشاره کرد.

استفاده از این نوع روش بازاریابی موجب می‌شود تا کسب و کار شما بتواند درآمد بیشتری را به دست بیاورد پس تبلیغات کار می کند و بسیار مهم است.

استفاده از تبلیغات می تواند علاوه بر مشتریان فعلی، مشتریان جدیدی را به شما اضافه کند. وقتی که شما برای مصرف کنندگان تان کمپین تبلیغاتی مناسب و جذابی را راه اندازی کنید آنها را تشویق می کنید تا از خدمات و محصولات شما استفاده کنند و برای تمام کمپانی ها بسیار مهم است و همه میتوانند از تبلیغ استفاده کنند حتی یک کسب و کار کوچک خانگی هم امکان استفاده از تبلیغ را دارد.

 دسترسی به بانک اطلاعات الکتریکی های کشور

همه ما به نوعی با لوازم الکتریکی سروکار داریم و می توان گفت که نیازهای بالایی برای خرید انواع کالاهای الکتریکی وجود دارد؛ در این صنف اگر اصول مشخصی رعایت گردد قطعاً می تواند صاحب کسب و کار را به سود خوبی برساند.

اگر از افرادی باشید که علاقه مند به کارهای فنی هستید یا در فروش لوازم الکتریکی به صورت عمده فعالیت می کنید قطعاً دوست دارید که تبلیغ موثری برای کسب و کارتان داشته باشید. خوشبختانه توسط pjahesh24.ir  پکیجی برای شما آماده شده است که مرتبط با بانک اطلاعات الکترونیکی های کشور میباشد و در آن لیست الکتریکی های کشور در تعداد بیشمار قرار گرفته اند که به همراه شماره تلفن و آدرس میباشد.

در صورتی که قصد دارید تبلیغ شما فقط برای الکتریکی های کشور ارسال شود می توانید با تهیه این پکیج فهرست الکتریکی های کشور را در اختیار داشته باشد و تبلیغات تان را به صورت پیامکی یا حتی بازاریابی تلفنی و حضوری آغاز نمایید.

البته گاهی ممکن است نیاز به یک اطلاع رسانی همگانی برای الکتریکی های کشور صورت بگیرد و خبر مهم یا اطلاعیه جدید برای آنها ارسال شود که در چنین شرایطی با دسترسی به بانک اطلاعات الکتریکی های کشور به راحتی امکان پذیر بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت این اطلاع رسانی انجام می گیرد.

بانک اطلاعات الکتریکی های کشور جز یکی از بانک های جامع و کاملی می باشد که شامل فهرست الکتریکی های کشور به همراه تلفن و شماره تماس است و برای تبلیغات به شیوه های مختلفی می توان از آن استفاده نمود.

 بانک اطلاعات مشاغل کشور

شما می‌توانید از بانک اطلاعات مشاغل استفاده کنید و به منظور افزایش میزان فروش خود و ارسال تبلیغات هدفمند متناسب با صنف مورد نظرتان آن را خریداری نمایید.

منظور از پیامک هدفمند پیام هایی میباشد که برای یک افراد خاص یا گروه ویژه ارسال میشود و با عنوان مخاطبان هدف به شمار می آیند. اگر بدون هیچ اصولی بخواهید برای ارسال پیامک تبلیغاتی اقدام کنید قطعا موفق نخواهید شد ولی با استفاده از بانک اطلاعات مشاغل می توانید صنف مورد نظرتان را مثل اسامی الکتریکی های کشور را انتخاب کنید و تبلیغات تان را آغاز نمایید.

اگر پیامک به صورت هدفمند نباشد هیچ بازدهی موثری نخواهد داشت و نمی تواند منجر به افزایش مشتریان شما شود به بیانی ساده شما با ارسال یک پیام هدفمند مخاطبان هدفتان را شناخته اید و می‌توانید تبلیغات انبوه را آغاز کنید. فرض کنید که شما میخواهید چندین وسیله برقی را در الکتریکی های کشور بفروش برسانید اگر شما پیامک خود را برای همه مردم ارسال کنید شاید نتوانید موفق به فروش وسایل تان شوید اما با داشتن بانک اطلاعات الکتریکی های کشور و دسترسی به شماره تلفن الکتریکی های کشور به راحتی می توانید فروش وسایلتان را انجام بدهید.

قبل از اینکه پیامک تبلیغاتی خودتان را به صورت هدفمند آغاز کنید باید شناسایی دقیق مخاطبان هدف تان را انجام بدهید و برنامه ریزی دقیقی را مد نظر بگیرید چرا که رسیدن به موفقیت بدون برنامه ریزی ممکن است.

ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند

اگر شما صاحب یک کسب و کار باشید قطعاً برای تبلیغ کسب و کارتان روش های گوناگونی را تا امروز امتحان کرده اید اما همانطور که اشاره کرده ایم تبلیغاتی اهمیت دارد که جز تبلیغات هدفمند محسوب شود چرا که تبلیغات هدفمند تاثیرگذاری بیشتری دارد و بازگشت سرمایه بیشتری را برای شما به همراه می آورد و البته شما می توانید سرمایه و بودجه تان را برای صرف تبلیغات به صورت بهینه تر خرج کنید به همین جهت مخاطبان هدف تان باید به خوبی شناسایی گردند.

در pjahesh24.ir شما میتوانید با توجه به تبلیغاتی که می خواهید انجام بدهید و صنف مورد نیازتان بانک اطلاعاتی را انتخاب کنید مثلاً اگر میخواهید لیست الکتریکی های کشور به همراه آدرس الکتریکی های کشور و شماره تلفن آنها در دسترس شما قرار بگیرد باید برای خریداری بانک اطلاعات الکتریکی های کشور اقدام کنید و سپس برای ارسال پیامک تبلیغاتی اقدام کنید؛ البته صرفاً استفاده از بانک اطلاعات مشاغل برای ارسال پیامک تبلیغاتی نیست چرا که میتوان برای بازاریابی حضوری و همچنین تلفنی بسیار کاربردی و مفید باشد. شما نمی توانید برای اعلام یک اطلاعیه به صورت حضوری به تک تک الکتریکی های کشور مراجعه کنید و با داشتن لیست الکتریکی های کشور به راحتی در زمانی کوتاه تبلیغات تان را به صورت موثر می‌توانید انجام بدهید و این اطلاع‌رسانی را داشته باشید.

 پیامک تبلیغاتی و مزایای آن

اگر تا این قسمت مطلب را به دقت مطالعه کرده باشید حتما متوجه شده اید که بازاریابی به شیوه تبلیغات پیامکی یک راه ارزشمند و مفید است که می‌توان به واسطه آن معرفی محصولات را انجام داد و همچنین به ارائه خدمات پرداخت؛ البته به شرطی که از تبلیغات پیامکی به صورت صحیح استفاده شود.

پیامک تبلیغات به پیام‌های گفته میشود که به صورت انبوه ارسال می‌شوند و برای تبلیغ کسب و کاری و معرفی یک برند کاربرد دارند. استفاده از پیامک تبلیغاتی به شیوه صحیح می‌تواند راهی گسترده و پر سود را برای کسب و کار شما ایجاد کند؛ به گونه ای که بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک از این روش برای معرفی خود استفاده می کنند و البته نباید از تاثیر آن غافل گردید و مزایای بی نظیر آن را نادیده گرفت.

از اصلی ترین مزیت هایی که برای تبلیغات پیامکی وجود دارد می توان به دسترسی آسان به افراد، رسیدن پیام به مقصد و ارتباط مستقیم با مشتریان اشاره کرد.

در شرایطی که امروز برای همه ما حاکم است و در دنیایی که زندگی میکنیم داشتن یک گوشی ساده یا هوشمند یک وسیله ضروری به شمار می‌رود و همه مردم تقریباً به این وسیله کاربردی مجهز شده اند. اما در برخی از این گوشی ها دسترسی به نت امکان پذیر نبوده و تنها برای تماس و پیام و کارهای روزانه عادی می توان از آنها استفاده کرد و در پیامک تبلیغاتی این موضوع هیچ تاثیری ندارد و تنها به واسطه یک گوشی ساده هم امکان دریافت پیام تبلیغاتی وجود دارد. پس می توان گفت بازاریابی به واسطه تبلیغات پیامکی از شبکه های اجتماعی می تواند تاثیر بسیار گسترده‌تری داشته باشد.

یکی دیگر از مزایای که موجب میشود تا تبلیغات پیامکی نسبت به روش های دیگر برتری داشته باشد امکان ارتباط مستقیم شما با مخاطب است. فرض کنید که شما بانک اطلاعات الکتریکی های کشور را خریداری کرده اید و میخواهید یک پیام را به صورت همگانی برای آنها ارسال کنید پس به واسطه شماره تلفن الکتریکی های کشور به راحتی به صورت مستقیم پیامتان را انتقال خواهید داد‌.

در تبلیغات دیگری که به واسطه شبکه های اجتماعی، تلویزیون و غیره انجام می شود احتمال اینکه مخاطب در دسترس نباشد بسیار زیاد است ولی در پیامک تبلیغاتی شما با ارسال پیام به مخاطب بدون واسطه با آنها در ارتباط خواهید بود و مخاطب شما با دیدن نوتیفیکیشن پیام آن را باز می کند و پیام تبلیغاتی شما را میخواند.

در کنار مزایای فوق به این موضوع دقت کنید که حتی اگر در زمان ارسال پیامک توسط شما مخاطب در دسترس نباشد اما به محض اینکه در موقعیت مناسب قرار بگیرد پیامک شما را دریافت میکنند؛ به بیانی ساده شاید پیام شما دیر به مقصد برسد اما در مسیر متوقف نخواهد شد.

برای اینکه بتوانید ارسال تبلیغات پیامکی را انجام بدهید نیاز به پنل ارسال دارید و در کنار آن به بانک اطلاعات مشاغل به صورت تفکیک شده هم نیاز خواهید داشت که یک تبلیغات هدفمند را داشته باشید.

 جمع آوری اسامی الکتریکی های کشور

اگر تصمیم دارید تا تبلیغات خودتان را برای الکتریکی های کشور ارسال کنید باید به فهرست الکتریکی های کشور دسترسی داشته باشید که البته همراه با جزئیات باشند. به منظور ارسال پیامک های تبلیغاتی به شماره تلفن الکتریکی های کشور نیاز دارید اما اگر تصمیم به بازاریابی حضوری داشته اید در این شرایط آدرس الکتریکی های کشور مورد نیاز تان خواهد بود.

در pjahesh24.ir به صورت تفکیک شده و کاملا منظم شما به بانک‌های اطلاعاتی مختلفی دسترسی دارید و نیازی نیست که برای ارسال پیامک به صورت دستی شماره ها را وارد کنید و زمان زیادی برای شما صرف شود.

با ورود به مرجع اطلاعات مشاغل کشور pjahesh24.ir با بانک مشاغل استان ها روبه رو هستید که در این گزینه اگر قصد تبلیغ در یک استان را دارید کافی است که بانک اطلاعات مشاغل استان مورد نظر را انتخاب نمایید مثلاً برای دسترسی به فروشگاه های پوشاک زنانه در استان چهارمحال و بختیاری کافی است که بانک اطلاعاتی آن استان را انتخاب کنید.

اگر به شماره موبایل در یک صنف خاص نیاز دارید میتوانید از بانک موبایل مشاغل استفاده نمایید و در بانک اطلاعات مشاغل به صورت جامع با بانک اطلاعات مشاغل به صورت تفکیک شده رو به رو هستید که با کلیک بر روی هر کدام از آنها اطلاعات دقیق در خصوص پکیج به شما ارائه می شود که نظیر تاریخ آپدیت، نوع فایل، تعداد اطلاعات، وضعیت پشتیبانی و بروز رسانی، مشخصات فایل و نحوه ارسال است.

pjahesh24.ir تمام تلاش خود را نموده است تا اطلاعات را که برای مخاطبان عزیز در نظر می‌گیرد به صورت واقعی باشند و در پکیج های مختلف این مجموعه صحت اطلاعات حداقل بالای ۸۵ درصد است و به روزرسانی های مختلفی توسط این مجموعه در اختیار کاربران عزیز قرار داده میشود.

معمولاً تمامی اطلاعات از طریق گروه حرفه ای و تخصصی پویا جهش جمع آوری می شود و در برخی از موارد این اطلاعات از مجلات، شرکت‌های معتبر و سایت ها گردآوری می شوند.

در لیست الکتریکی های کشور شما با تمام الکتریکی هایی که در سطح کشور می توانید ارتباط برقرار کنید و از آدرس آنها به منظور بازاریابی حضوری استفاده نمایید و برای انجام بازاریابی تلفنی و ارسال پیامک تبلیغاتی از شماره تلفن الکتریکی های کشور استفاده کنید.

برای دریافت جدیدترین و بروزترین فهرست الکتریکی های کشور کافیست برای خرید پکیج معتبر از پویا جهش استفاده نمایید. پویا جهش در واقع بستری را فراهم کرده تا مخاطبان بتوانند در آن به انواع اطلاعات مشاغل مختلف دسترسی داشته باشند و در سریع ترین زمان ممکن اطلاعات بازار هدفشان در اختیارشان قرار بگیرد.

برای اینکه شما بتوانید کمپین بازاریابی موفقی را راه اندازی کنید حتماً در کنار استفاده از شبکه مجازی و اجتماعی برای افزایش فروش و جذب مشتریانتان از روش‌های دیگری مثل پیامک تبلیغاتی استفاده کنید.

نمونه ای از این اطلاعات در زیر برای شما درج شده و لازم به ذکر است در نمونه شماره ها قرار داده نشده است ولی در فایل نهایی اطلاعات و شماره ها بصورت کامل موجود می باشد

نام صنف مدیریت آدرس Province شهر_استان گروه_زیر گروه
آژیرالکترونیک اردوان الیاس پور ش مرودشت خ شهدا جنب نجاری فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
الکتریکی امام حسن عسکری عبدالرحمن زارعی ش مرودشت خ ۳۰م چمران بعد از بوستان پردیس جنب مسجد امام حسن عسکری فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
مدرن سهند علی کشاورز خیابان انقلاب روبروی جهاد کشاورزی ردیف مرودشت فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
کالای برق یاسر حسین زارع ش مرودشت خ دولت آباد چهارراه اول مقابل مدرسه شهید لافتانی کالای برق یاسر فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
الکترونیک پژواک محمدابراهیم زارع خیابان ۷تیر نبش خیابان نامجو مجتمع پرشیا ط اول ردیف مرودشت فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
الکتریکی ۱۱۰ اسمعیل داورپناه ش مرودشت اول خ سعدی مقابل بانک سپه مرکزی فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
پارسیان الکترونیک جعفر پرویزی ش مرودشت کمربندی خ فتح آباد جنب استادیوم ورزشی نبش ک شهید استخری فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
پارس الکتریک سعید همایون مرودشت خ ۲۲بهمن نبش ک اول سمت راست لوازم برقی حمیادن فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
برق شباهنگ ابراهیم رضائی ش مرودشت کمربندی پانصد متر بالاتر از چهارراه راهنمائی و رانندگی فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
الکتریکی سجاد پور محمد رضا سجادپور ش فیروزآباد مقابل بانک تجارت فارس فیروز آباد برق و الکتریک ساختمان
لوازم الکتریکی مدرن محمدجواد بذرگر ش مرودشت خ انقلاب مقابل اداره ثبت و اسناد جنب ساندویچی دلفین فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
لوازم برق حمید رضا زارعی ش مرودشت خ امام خمینی روستای فتح اباد فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
لوازم برقی نگهبان مهرداد نگهبان ش مرودشت خ لنقلاب جنب بانک مسکن فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
ابزار برقی بوش حسن نوروزی ش مرودشت خ انقلاب آخر خ۱۷شهریور فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
مهندسی الکترونیک خودرو مصطفی گلشن فیروزاباد ب امام حسین روبروی خ جهاد فارس فیروز آباد برق و الکتریک ساختمان
الکتریکی خیام فیروز سهرابی خیابان هلال احمر میدان مطهری مقابل دکل ایرانسل ردیف مرودشت فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
الکتریکی گلستان محمدرضا گلستانی فر ش فراشبند ب انقلاب مقابل مسجد شهید محمدی فارس فیروز آباد برق و الکتریک ساختمان
الکتریکی نورایران مسعود شجاعی ش مرودشت خ انقلاب مقابل بانک صادرات جنب بانک اقتصاد نوین فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
لوازم برقی عمادی سید کمال عمادی ش مرودشت خ هفت تیر ک مقابل کوشکی فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
لوازم برقی وصالی اله قلی وصالی مرودشت روستای کناره فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
الکتریکی شهاب کاظم زارع خیابان شهید صدوقی بعد از چهارراه مسجد امام رضا ردیف مرودشت فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
الکتریکی شعله محمد زارعی خیابان سعدی جنب کوچه آباده ایها ردیف مرودشت فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
اللکتریکی روستا حسین روستایی بخش سیدان خفرک علیا روستای کرایی کوی امام رضا الکتریکی روستا فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
الکتریکی ولیعصر احمد استواری ش مرودشت خ هفت تیر مقابل لوازم لرپور فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
شرکت الکترونیک پژواک محسن باقری مرودشت خ نامجو مجتمع پرشیا ط اول و۱ فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
کالای برق روزگار رضا روزگار شیرازش مرودشت خ مسجدالرسول بالاتر از اتش نشانی فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
تهران الکتریک محمدعلی هاشمی زاده ش مرودشت خ طالقانی مقابل باشگاه پیمان تهران الکتریک فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
کالای برق محمودی علیرضا محمودی ش مرودشت خ انقلاب جنب بانک تجارت فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
الکتریکی پیچی شفیعی عبدالرضا شفیعی مظفری ش کوار خ اکبرآباد بریدگی دوم سمت راست فارس کوار برق و الکتریک ساختمان
ابزاربرقی نوروزی محمد نوروزی ش مرودشت خ انقلاب انتهای خ ۱۷ شهریور فارس مرودشت برق و الکتریک ساختمان
کلمات کلیدی: , , , , ,

ديدگاه خود را بيان کنيد